Jeseníky. Energie v krajině

Adresa pro navigaci:

Lipová-lázně, č.p. 44, Jeseníky
(hned vedle památného stromu Jasanu)

A pokud nechcete jet autem…

Dopřejte si pohodlnou cestu vlakem a kochejte se krajinou.
Vystoupíte na zastávce Lipová Lázně.
Najdete zelenou turistickou značku, vyrazíte po ní a za 5 minut jste u nás.
A pokud pojedeme společně nebo na sebe počkáme na nádraží, bude to ještě příjemnější.

Ubytování

Bydlet budeme v příjemné, modernizované chatě.
K dispozici jsou tří nebo čtyřlůžkové pokoje, spát budeme v postelích, vybavených novými matracemi i lůžkovinami. Sprcha a toaleta je vždy součástí pokoje. Jíst, ale i pracovat můžeme podle počasí a chuti uvnitř nebo na venkovním prostranství pod vzrostlým jasanem.

Náš hlavní program bude probíhat v nádherné, vůní dřeva nasáklé, skvěle ozvučené meditárně s krbem. K dispozici jsou jógové podložky, meditační polštářky a deky.

Stravování

Budova má dvě kuchyňky, kde si můžeme uvařit a jídelnu / společenskou místnost. V kuchyňce jsou dvě velké lednice, kde si případně můžete uložit své potraviny.

V blízkém okolí se nachází několik restaurací s chutnou kuchyní. Nejblíže je Hotel TOČ, Pizzeria Vanessa a Penzion Lipůvka, o kousek dále pak Restaurace Grohmanka a Restaurace na Rychtě.

Záleží jen na nás, která varianta stravování nám bude příjemnější.

 

Okolí

Lázně Lipová nabízejí mnoho nádherných míst, která stojí za prozkoumání (jeskyně, zaplavené lomy, nespočet hřebenových vyhlídek). Zároveň krom přírody nabízejí další možnosti vyžití. Lze se objednat na lázeňské procedury, zajít do sauny, na výbornou kávu, nebo si třeba zalyžovat.